Akumulatory

Akumulatory

Akumulatory to perełka wśród usług. Mamy bogate doświadczenie w doborze, montażu oraz diagnostyce układów ładowania pojazdów.

Dlaczego warto kupić u nas akumulator?

– negocjacja ceny

– bezpłatny montaż

– dobór odpowiedniego akumulatora

– gwarancja do 30 mc

– bezpłatne przeglądy układu ładowania

– bezpłatny serwis akumulatora na gwarancji (sprawdzenie, doładowanie)

– w przypadku reklamacji, jeśli diagnoza z naszej strony nie nastąpi od ręki otrzymają Państwo akumulator zastępczy. Z nami jedziesz dalej!

Kupując u nas akumulator, otrzymują Państwo profesjonalna usługę montażu, w skład której wchodzą:

– Podtrzymanie napięcia w pojeździe (dzięki temu nie rozkodują się systemy komfortu, radio, nawigacja, zegarek, kasa fiskalna itd.)

– Montaż i demontaż akumulatora

– Oczyszczanie klem z nalotu ograniczającego ładowanie

– Test ładowania i badanie obciążające podczas rozruchu

Dodatkowo każdego klienta zapraszamy 2 razy w roku (lub doraźnie w razie jakichkolwiek zastrzeżeń co do nieprawidłowego ładowania) na BEZPŁATNY pomiar w celu pełnego zadowolenia z zakupionego akumulatora.

Z nami czujesz się bezpiecznie. Służymy pomocą i wymianą akumulatora z dojazdem do klienta, a także awaryjnie uruchomimy Twój pojazd przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

 


INFORMACJA O ZASADACH SPRZEDAŻY AKUMULATORÓW OŁOWIOWYCH (KWASOWYCH) I ODBIORU ZUŻYTYCH AKUMULATORÓW OŁOWIOWYCH (KWASOWYCH)

Troszcząc się o środowisko naturalne i respektując obowiązujące przepisy firma Aku-Plus Centrum Akumulatorowe z siedzibą Kazimierza Wielka, ul. 1 Maja 14, zobowiązana jest:

– nieodpłatnie przyjąć zużyty akumulator ołowiowy (kwasowy) przy sprzedaży nowego. Zużyty akumulator ołowiowy (kwasowy) lub pojedyncze ogniwo akumulatora przemysłowego ołowiowego (kwasowego) jest odpadem po użytkowym, gdy zachowuje podstawowe elementy konstrukcyjne;

– pobrać opłatę depozytową w wysokości 30 zł za sztukę i potwierdzić jej pobranie na fakturze VAT lub na  paragonie fiskalnym, w przypadku gdy kupujący nie dostarczy zużytego akumulatora ołowiowego (kwasowego) w momencie zakupu

– zwrócić pobraną opłatę depozytową w terminie 30 dni od daty zakupu akumulatora ołowiowego (kwasowego). Podstawą zwrotu opłaty depozytowej jest dostarczenie zużytego akumulatora ołowiowego (kwasowego) i przedłożenie faktury VAT lub paragonu fiskalnego, o którym mowa w p. 2. Zwrot opłaty depozytowej potwierdza się na przedłożonej fakturze VAT lub dokumencie potwierdzającym zwrot kaucji.

UWAGA. Gdy zwrot pobranej opłaty depozytowej w naszym punkcie sprzedaży detalicznej nie jest możliwy (przerwa w działaniu, likwidacja) zwrotu dokonuje najbliższy punkt zbiórki zużytych akumulatorów ołowiowych (kwasowych), wskazany przez producenta lub importera w karcie gwarancyjnej nowego akumulatora. W takim przypadku zwrot opłaty depozytowej następuje w terminie 45 dni od daty zakupu.

Skargi i wnioski w sprawie realizacji powyższych obowiązków Kupujący ma prawo składać w najbliższym oddziale terenowym Państwowej Inspekcji Handlowej. Podstawa prawna: art. 21 ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie zagospodarowania niektórymi odpadami o opłacie produkcyjnej i opłacie depozytowej (Dziennik Ustaw 63 poz. 639 z dnia 11.05.2001 roku).

Informację przygotowano pod patronatem Stowarzyszenia Producentów i Importerów Akumulatorów i Baterii w Polsce